PRM-istii

Un forum pentru toti romanii !

Pagina oficiala al Partidului si paginile oficiale pe retelele de socializare, daca si cand ?

Distribuiţi
    robertpol

Data de înscriere : 19/02/2012

Pagina oficiala al Partidului si paginile oficiale pe retelele de socializare, daca si cand ?

Mesaj  robertpol la data de Vin Feb 24, 2012 2:56 am

Salut, imi cer scuze pentru spam, dar ma intrebam daca aveti de gand sa faceti o pagina oficiala pentru Partid, precum si pagini oficiale pe retelele de socializare, precum Facebook, Twitter, MySpace si multe altele. Conturi pe Youtube si multe alte chestii ce apartin IT. De moment am gasit multe pagini pe reteaua de socializare Facebook, dar din pacate nu este nici una oficiala al Partidului, ci doar "grupuri de fani". Astept un raspuns va rog, iar daca aveti nevoie de ajutor, contactati-ma, am ceva experienta in domeniul IT.
    Admin
    Admin

Data de înscriere : 13/02/2012
    Localizare : ROMANIA MARE

Re: Pagina oficiala al Partidului si paginile oficiale pe retelele de socializare, daca si cand ?

Mesaj  Admin la data de Vin Feb 24, 2012 7:29 am

intrebarea dvs a ajuns la "centru" dar AZI fiind o zi plina, s-ar putea sa dureze raspunsul 2-3 zile, plus astept si vesti noi la propunerile din urma expuse pe forum de alti membri. multumesc pentru intelegere !

PS - nu este SPAM, stati linistit ! eu insumi am creat conturi pentru/despre PRM pe hi5/netlog/neogen/facebook/twitter/ etc.... ca si admirator si votant PRM

gabynu

Data de înscriere : 24/02/2012

site oficial prm

Mesaj  gabynu la data de Vin Feb 24, 2012 10:07 am

robertpol a scris:Salut, imi cer scuze pentru spam, dar ma intrebam daca aveti de gand sa faceti o pagina oficiala pentru Partid, precum si pagini oficiale pe retelele de socializare, precum Facebook, Twitter, MySpace si multe altele. Conturi pe Youtube si multe alte chestii ce apartin IT. De moment am gasit multe pagini pe reteaua de socializare Facebook, dar din pacate nu este nici una oficiala al Partidului, ci doar "grupuri de fani". Astept un raspuns va rog, iar daca aveti nevoie de ajutor, contactati-ma, am ceva experienta in domeniul IT.

De ceva timp am creat pagina oficialaa partidului romania mare www partidulromaniamare ro, nu este finalizata, este peultima 100 de metri, sper kin maxim o sapt sa fie definitivat.
    Nakashima

Data de înscriere : 18/02/2012
    Localizare : Iasi

Re: Pagina oficiala al Partidului si paginile oficiale pe retelele de socializare, daca si cand ?

Mesaj  Nakashima la data de Vin Feb 24, 2012 10:16 am

@gabynu - bine ati venit !
    am vazut noul LOOK la site, asteptam varianta finala. daca aveti nevoie de idei noi ,solutii , va stam la dispozitie.
    Doamne-ajuta!
    robertpol

Data de înscriere : 19/02/2012

Mesaj  robertpol la data de Vin Feb 24, 2012 10:26 am

Imi place mult pagina, a iesit cu mult peste ce ma asteptam ( No Offence ) Very Happy

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Sam Sept 23, 2017 7:08 pm